Turnaj v Soběslavi 17.3.2012

17.03.2012 21:09

Za krásného slunečného a velmi teplého dne jsme se zúčastnili dalšího turnaje, a to v nedaleké Soběslavi. Dnes se jednalo o turnaj v minihokeji 3. tříd a všichni jsme byli zvědavý, jak se s tím vypořádají naši hokejisté. Výsledky jsou jednoznačné a naši klucí obsadili pěkné 1. místo. Jak tak přemýšlím, jedná se o první velké vítězství našich borců na nějakém turnaji, kde jsme se zúčastnili. Gratuluji klukům i trenérům a jen připomínám, že sezóna ještě nekončí  a je potřeba dobré výsledky potvrdit i na následujících turnajích. Z lázní Vás zdraví  zpravodaj Petr Červený a Páťa.

Sestava: Tampier A.- Putz D., Turek A. , Březina T., Dvořák A.,Tibitancl J., Husinecký T.,Stein S., Kačírek D. , Procházka L.

HC Č. Budějovice       :        HC Soběslav                 15 : 6

Branky: Březina T. 5x, Dvořák A. 3x, Turek A. 2x, Putz D. 2x, Procházka L., Stein S., Husinecký T.

HC Č. Budějovice        :       HC Hluboká n. Vltavou  11 : 5

Branky: Putz D. 4x, Březina T. 2x, Turek A. 2x, Dvořák A., Procházka L., Husinecký T.

HC Č. Budějovice        :       HC Jindřichův Hradec   16 : 5

Branky: Putz D. 5x, Březina T. 3x, Dvořák A. 2x, Procházka L. 2x,Turek A.,  Husinecký T., Kačírek D., Tibitancl J.

V dovednostní soutěži o nejrychlejšího bruslaře vyhrál Putz David a nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen Březina Tomáš.