HC Č.B. : HC J. Hradec

09.03.2013 22:39

3.3.2013 České Budějovice

HC České Budějovice : HC Jindřichův Hradec   8 : 6 ( 2:2, 4:2, 2:2)

Sestava-Červený P., (22.Korytár J.)- Dostál V., Nedvěd M. –Kantor L., Kačírek D.,Fousek M. – Tibitancl J., Stein S.-Silný M., Salčák T., Procházka L., Kříž T.

Branky (nahrávky): 10. Fousek M. (TS), 15. Fousek M., 17. Silný M. (TS), 18. Kříž T. (TS), 19. Tibitancl J. (TS), 25. Fousek M., 42. Fousek M. (TS), 44. Silný M. (TS)

Trestná střílení (TS):     domácí 7/6

                                    hosté 5/1

Počet diváků: 39  

Pod vedením nového kapitána M. Silného jsme  v posledním kole krajské ligy 4. tříd na svém ledě přivítali hráče z Jindřichova Hradce. V důsledku velké marodky jsme nastoupili jen s 11 hráči a chtěli jsme potvrdit svou neporazitelnost na domácím hřišti.

Utkání bylo průměrné, které oko diváka moc nepotěšilo. Bylo to jak v důsledku slabých výkonů hráčů, tak i v důsledku výkonu rozhodčích, který svými nepochopitelnými výroky hru kouskovali a zbytečně vyostřili atmosféru jak mezi hráči, tak i mezi diváky. K vidění tak byly spíše trestná střílení než hra samotná.

Celkově bylo utkání průměrné, kombinace vázla, docházelo k tradičním chybám, kdy jsme nebyli schopni vyvést puk z vlastní třetiny a kličkami před modrou čarou jsme puk ztráceli a soupeř tak byl stále v útočné třetině a ohrožoval naši svatyni. V obranném i útočném pásmu jsme vytvářeli shluky všech hráčů na jednom místě a hráči si pletli pravou a levou stranu.

Pozitivem utkání bylo snad jen to, že jsme uhájili domácí neporazitelnost.

Co mě zaujalo?

  1. Tři tresty pro hostující lavičku za nesportovní chování, kdy si stěžovali na skutečnost, že rozhodčí nepískali po jedné odehrané minutě střídání hráčů.
  2. Velký počet proměněných trest. stříleních z naší strany, které nakonec rozhodly o konečném výsledku. 

Petr Červený (vedoucí mužstva)

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.