HC Č.B.-HC Lužnice

20.01.2013 18:55

Dnešní den byl pro kluky významný v tom, že definitivně opustili hraní minihokeje a nyní je již čeká hra na klasické velké hřiště. Z malých hokejistů se tak stávají rázem „velký“ hokejisté, i když cesta k tomu, aby se opravdu stali velkými hokejisty je ještě dlouhá, složitá, trnitá, ale jistě i krásná, usměvavá a věřím, že i pro někoho úspěšná.

Jsem rád, že k tomuto významnému datumu přispěli i klucí svými výkony na ledě a v dnešním utkání zvítězili. O to víc si toto datum budou pamatovat.

 

HC Č. B. : HC Lužnice         8:3 (3:0, 3:1, 2:2)

Sestava-Červený P.-Cibulka T., Silný M.-Fousek M., Kantor L., Kříž T.; Dvořák A., Kadlec J.-Turek A., Březina T., Salčák T.; Tibitancl J., Stein S.-Procházka L., Korndörfer T., Nedvěd M.

Branky (nahrávky): 4. Salčák T. (Březina T.), 8. Kříž T. (Kantor L.), 12. Březina T., 20. Dvořák A., 22. Cibulka T., 29. Kantor L., 33. Fousek M., 42. Kříž T. (Nedvěd M.).

Počet diváků: 75 (47 spokojených domácích, 28 hostujících).

 

Po celou dobu utkání jsme byli lepším mužstvem. Všichni naši hráči byli pro hokej zapálení a všichni měli chuť hrát hokej, bojovat, makat na ledě a vyhrát, což se v mnoha předchozích minihokejích nestávalo. Na to, že kluci hráli první velký zápas, tak předváděli velice pohledný hokej, který byl proložen značným množstvím přihrávek, dobrých kombinací a tím i pěkných gólových situací. Kluci si velice dobře drželi své pozice-útočník, obránce a nedocházelo tak k „chumlům“ všech hráčů na jednom místě. Hráči dodržovali taktické pokyny a byli disciplinovaní jak na ledě, tak i na střídačce. Vítězství tak bylo zcela zasloužené a nebýt menšího uspokojení  ve 3. třetině, tak jsme se mohli dočkat i pěkné „desítky“.

 

Co mě zaujalo?

1.Kolektivní hra po celou dobu zápasu, kdy si naši hráči přihrávali a kombinačně převyšovali soupeře.

2. Neznalost rozhodčích pravidel ledního hokeje (u této věkové kategorie následuje po faulu samostatný nájezd a nikoli vyloučení hráče). 

 

Petr Červený (vedoucí mužstva)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.