HC Č.B.-HC Lužnice

28.10.2013 19:20

27.10.2013 Č. Budějovice

Liga mladších žáků-8. kolo

HC České Budějovice – HC Lužnice  8:5  (2:0, 3:3, 3:2)

Branky a nahrávky HC Č.B. : 2. Masopust (Kantor), 11. Masopust, 22 Kadlec (Masopust), 23. Březina (Cibulka), 28. Masopust (Procházka), 52. Salčák (Kantor), 54. Kantor (Masopust), 60. Jasečko

Zásahy brankářů: 20:35

Vyloučení: 4:3

Sestava HC Č.B.: Červený-Cibulka, Řehout-Turek, Březina; Procházka, Dvořák-Jasečko, Kantor, Kadlec; Jurčík, Silný- Korndörfer, Salčák,Tibitancl.

Poprvé v sezóně jsme odehráli mistrovské utkání na hlavní ploše Budvar arény a poprvé po dlouhé době jsme nastoupili v pěkných a líbivých bílých dresech. Rovněž jsme byli posíleni o 3 kluky z 6 třídy a byl to právě Maso(pust), který nejprve neproměnil trestné střílení, ale hned vzápětí se trefil a od začátku utkání jsme vedli.

Do poloviny utkání jsme ještě přidali 4 branky a vše nasvědčovalo tomu, že si v klidu a pohodě dokráčíme k dalšímu vítězství. V té době jsme soupeře přebruslovali, měli jsme větší chuť a zápal do hry zejména Maso byl při chuti.

Ale v koncentraci na utkání jsme po polovině utkání polevili, a když ve 48. minutě soupeř snížil na 4:5, bylo na střídačce hodně husto. V této fázi utkání jsme si nedokázali přihrát, prohrávali jsme osobní souboje, soupeř byl na hokejce silnější a v brankovišti se lépe orientoval a naši obránci nedostatečně „čistili“ prostor před a v brankovišti ( 3 góly jsme dostali z toho, že je soupeř dotlačil puk i s naším brankářem za brankovou čáru).

V poslední desetiminutovce jsme naštěstí zabrali a nepřipustili jsme vyrovnání a výsledek jsme ještě vylepšili dalšími 3 brankami.

Oproti předchozím utkáním jsme však v dnešním zápase byli nedůslední, hráčům scházela bojovnost, výbušnost, síla, přesná přihrávka, kombinace. V dalším utkání je však potřebné opět zabrat a vrátit se k našim předchozím výkonům, kdy nás zdobila bojovnost, kombinace, nasazení a zápal všech hráčů a zejména chuť a hlad po vítězství.

Co mě zaujalo?

V některých momentech již útočníci využívají i volných obránců a hra se tak roztáhne a do hry se tak zapojí celá lajna.

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.