HC Č.B.- HC Písek

04.02.2013 19:09

HC České Budějovice : HC Písek 12:2 (4:0; 1:0; 7:2)

Sestava-Červený P.- Dvořák A., Panoch A.- Fousek M., Březina T., Turek A; Cibulka T., Dostál V. -Tibitancl J,  Silný M., Procházka L., Kačírek D.

Branky (nahrávky): 3. Fousek M., 7. Turek A. (Březina T., Panoch A.), 8. Březina T., 15. Turek A. (Fousek M.), 23. Fousek M. (Březina T.), 34. Březina T., 34. Turek A. (Březina T.), 40. Fousek M. (Turek A.), 43. Březina T. (Fousek M.), 43. Fousek M. (Turek A.), 45. Cibulka T., 45. Procházka L.

Počet trest. stříl.: Domácí-1/0      Hosté- 4/0

Počet diváků: 53 (33 spokojených domácích, 8 pořadatelů, 12 hostů)

V netradičním čase-pondělí, 12:15 hod jsme přivítali na domácím ledě mladé hráče z Písku. Počet našich hráčů byl z důvodu jarních prázdnin trochu menší, a tak jsme byli nuceni hrát jen na dvě pětky. Od počátku utkání jsme se do soupeře s chutí zakousli, dobře jsme bruslili, před brankou jsme byli důslední a výsledkem bylo, že v 10. minutě jsme vedli již 3:0. Oproti předchozím utkáním to byl velmi podařený vstup do zápasu a trenér nemusel tentokrát zvyšovat hlas a hlas používal především  k pochvale a k dalšímu povzbuzení.

Na začátku 2. třetiny jsme zvýšili na 5:0 a hráči i nadále předváděli pěkný, pohledný a kombinační hokej, i když v této třetině jsme již žádnou branku nevstřelili. Soupeř občas podniknul nebezpečné protiútoky, které však zastavili v dnešním utkání dobře hrající obránci a rovněž gólman dnes ukázal pár dobrých zákroků, takže po dvou třetinách jsme vedli 5:0.

Na začátku třetí třetiny soupeř zvýšil tempo, začal napadat hned v naší obranné třetině a z tohoto tlaku jsme se dopustili chyb, což soupeř využil a snížil na 2:5. Pak jsme už opět dominovali a po pěkných kombinačních akcích, přesných přihrávkách a hezkých střelách jsme naše skóre neustále navyšovali.  Hráči měli i během poslední třetiny více sil, větší chuť do hokeje, dobře kombinovali a odměnou pro ně, i pro diváky, byly velmi pěkné góly, kterých tentokrát bylo poměrně dost.

Co mě zaujalo?

1. Kolektivní a tím i společný výkon našeho mužstva, žádné individuální výkony jednotlivců s cílem dosáhnout co největšího počtu kanadských bodů.

2. Na to, že Břízka měl teplotu, bolest krku a tím počínající angínu, tak dnes předvedl jeden z nejlepších výkonů (jen by mě zajímalo, co předvede, až bude zdravý)