HC Č.B. - IHC Písek

20.11.2013 16:47

17.11.2013 Č. Budějovice

Liga mladších žáků-10. kolo

HC České Budějovice : IHC Písek 6:9 ( 3:4, 1:5, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Kadlec (Kantor), 5.Turek (Březina), 6. Fousek (Březina), 24. Kantor, 41 Turek (Březina), 23. Kantor (Procházka).

Zásahy brankářů: 30:25

Vyloučení: 2:1

Sestava: Červený-Cibulka, Dostál-Turek, Březina, Fousek; Procházka, Dvořák-Korndörfer, Kantor, Kadlec; Panoch, Silný-Jurčík, Salčák, Kříž.

Po týdenní pauze jsme na hlavní ploše Budvar arény přivítali hráče z Písku, kteří byli jedním ze dvou týmů, kteří nás letos porazili.

Od začátku zápasu se hrál oboustranně hokej nahoru dolů se spoustou šancí a střeleckých příležitostí, takže skóre během první třetiny se přelévalo z jedné strany na druhou. Střelecky jsme se prosadili v prvních deseti minutách, ale soupeři zase patřila druhá desetiminutovka, kdy otočil skóre ve svůj prospěch.

Na začátku druhé třetiny si nám díky sólu v oslabení agilního Kántyho podařilo vyrovnat a začínalo se tak od nuly. Od tohoto momentu však naši hráči, včetně brankáře,  úplně zapomněli hrát hokej, přestali se soustředit, nedodržovali základní technické a hokejové vlastnosti-bruslit se soupeřem, napadat, bránit před vlastní brankou, kotouče odehrávat od vlastní branky, přihrát lépe postavenému spoluhráči, při inkasované brance se dokonce někteří hráči smáli. Tato třetina byla nejslabším výkonem během podzimních zápasů. Inkasovali jsme celkem 5 branek a soupeř si tak vytvořil dostatečný náskok pro zbytek zápasu.  

Po bouřce a tajfunu v kabině nastoupilo do třetí třetiny zcela jiné mužstvo, které mělo za úkol zápas zremizovat. Na hřišti to bylo hned znát a po dvou minutách, kdy jsme vstřelili dvě branky se zdálo, že remíza bude dosažitelná. Žádná branka sice už do konce zápasu nepadla (a to ani do naší branky), ale klucí ve 3. třetině dokázali, že hrát hokej nezapomněli a předvedli řadu dobrých a pohledných akcí, které však vychytal nám dobře známý Ťapík. Dvě třetiny byl zápas vyrovnaný, ale „blikanec“ ve druhé třetině nás připravil o body a tak i na podruhé jsme s hráči Písku prohráli.

Co mě zaujalo?

Tentokrát nic, byl jsem spíš mrzutý a na….. než něčím zaujatý.

  

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.