HC Č. Krumlov-HC Č.B.

26.01.2013 16:47

HC Český Krumlov : HC České Budějovice 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Sestava-Červený P.-Cibulka T., Dostál V.- Fousek M., Kantor L., Kříž T.; Dvořák A., Kadlec J.- Březina T., Salčák T., Silný M.; - Kačírek D., Nedvěd M.-Korndörfer T., Husinecký T.,Procházka L.

Branka (nahrávka): 38. Fousek M. (Kadlec J.)

Počet diváků 48 (24 domácích, 24 hostujících)

V páteční podvečer jsme se vypravili k dalšímu mistrovskému utkání do sousedního Českého Krumlova. Ačkoliv rtuť teploměru klesla hluboko pod bod mrazu, do místní arény se vměstnalo pěkných 48 diváků, kteří zpočátku vytvořili velmi pěknou hokejovou kulisu a to především díky domácímu bubeníkovi.

V mrazivém počasí se nám hra tolik nedařila a nenavázali jsem na výkon z minulého týdne. Spíše byl k vidění neurovnaný hokej, kterému scházela nějaká pěkná myšlenka, hokejová krása a utkání se spíše odehrávalo ve středním pásmu a nikoliv před nějakou brankou. Góly soupeře padaly spíše po našich individuálních chybách, kdy jsme situaci řešili špatným způsobem (např. klička či přihrávka obránce do středu hřiště a nikoliv k mantinelu), nedbalým vyhozením puku ze třetiny apod. Naši hráči si občas vypracovali nějakou šanci, ale tu jim zlikvidovali buď domácí golman nebo „urostlejší“ dvojice dívek v domácí obraně, přes které bylo pro naše hráče těžké se prosadit.  Pozitivem utkání bylo, že ačkoliv jsme od počátku prohrávali, tak klucí se snažili dát góla, bojovali, chtěli hrát hokej, ale v zakončení nám chyběl větší důraz, důslednost před brankou a někdy i síla vystřelit prudší a přesnější střelu. Soupeř byl však v tomto utkání přece jenom lepší a jeho vítězství bylo zasloužené.

 

Co mě zaujalo?

1. Jediný Lukáš Kánty se po utkání osprchoval, a ačkoliv jeho nedbalé usušení vlasů mu ihned po výstupu z šatny způsobilo na hlavě ledové dredy,  odjížděl umytý a čistý.

 

Petr Červený (vedoucí mužstva)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.