HC Č. Krumlov II-HC Č.B.

15.10.2013 20:36

12.10.2013 Č. Krumlov

Liga mladších žáků-6. kolo

HC Č. Krumlov II - HC České Budějovice 0:8 (0:4, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky HC Č.B. : 6. Kantor, 12. Korndörfer (Kantor), 14. Březina (Dostál), 19. Březina (Cibulka), 29. Fousek, 32. Kantor, 41. Cibulka (Březina), 50. Dostál

Zásahy brankářů: 40:8

Vyloučení: 6:5

Sestava HC Č.B.-Červený, Kadlec M.-Cibulka, Dostál-Turek, Březina, Fousek; Procházka, Dvořák-Korndörfer, Kantor, Salčák; Nedvěd, Silný-Jurčík, Kříž, Tibitancl.

V dalším kole jsme zavítali do sousedního Českého Krumlova, kde na nás čekalo druhé mužstvo Krumlova, tvořené z domácích hráčů a hráčů Hluboké nad Vltavou. V brance domácích se objevila opět dívka, která byla nejlepším hráčem domácího mužstva.

Od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem. Dokázali jsme si přidržet kotouč na svých holích, přesně jsme kombinovali, byli bruslařsky lepší a většinu času jsme odehráli v útočné třetině. Po první třetině jsme si vytvořili dostatečný náskok, který jsme v dalším průběhu utkání ještě o něco navýšili. Jelikož se většina času odehrála v soupeřově třetině, bylo před brankou domácích stále spousta hráčů a nebyl tak prostor na pořádnou a úspěšnou kombinaci. Naši hráči nedokázali dostatečně hru roztáhnout hru po celé třetině, nevyužívali dostatečně našich volných obránců a tak se tvořili „hrozny“ hráčů kolem puku a naši obránci, spolu s brankařem, to jen z povzdálí pozorovali.

V dalším kole nás čeká opět soupeř z Českého Krumlova, a to první mužstvo, které v tomto ročníku zatím neprohrálo a tak půjde o přímý souboj o první příčku v tabulce.

Co mě zaujalo?

Stále nezměněná a starodávná časomíra a úklid přístupové cesty na led po gumovém koberci jedním z kolemjdoucích tatínků našeho celku :))    

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.