HC Lužnice-HC Č.B.

16.09.2013 22:08

15.9.2013 Veselí nad Lužnicí

Liga mladších žáků-1. kolo

SK Domeček (HC Lužnice) : HC České Budějovice    3 : 14 (0:5, 1:5, 2:4)

Branky: 1. Březina (Fousek), 10. Fousek (Březina), 10. Březina (Cibulka), 15. Kříž (Březina), 17. Fousek (Turek), 26. Korndörfer (Kříž), 27. Březina, 29. Korndörfer, 30. Březina (Turek), 38. Turek (Fousek), 42. Kříž (Cibulka), 43. Fousek (Březina), 48. Fousek (Březina), 60. Fousek (Turek).

Zásahy brankáře: 17

Sestava: Červený-Cibulka, Dostál-Turek, Březina, Fousek; Nedvěd, Dvořák-Korndörfer, Kantor, Kříž; Silný, Panoch-Procházka, Salčák, Kadlec

První kolo ligy mladších žáků jsme v letošní sezóně zahájili na půdě nevyzpytatelné Lužnice. Ačkoliv ledová plocha byla od počátku utkání zahalena do mlhy, jež by se dala krájet, naši hráči se v mlze neztratili a po celé utkání jsme předváděli pohledný, rychlý, kombinační hokej. Velmi dobře jsme bruslili, napadali soupeře ihned po ztrátě puku, úspěšně a přesně jsme stříleli a před brankou soupeře jsme neustále vyvíjeli tlak a byli v koncovce důrazní. Naše obrana byla téměř bezchybná a přesnými nahrávkami neustále zásobovala útočníky, a tak celkové skóre neustále narůstalo. Při přesilových hrách jsme několikrát předvedli kombinaci se zapojením všech našich hráčů a na dlouhé minuty se tak hrálo téměř jen před brankou soupeře. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon, hráli s chutí, radostí, nasazením, poctivě bruslili a na ledě si plnili své úkoly. Odměnou za předvedený výkon bylo naše výrazné vítězství. Bylo vidět, že když klucí nejsou pod tlakem soupeře, tak dovedou kombinovat, prosadit se jeden na jednoho, hokejem se baví, poctivě bruslí, hrají na svých pozicích, neshlukují se ke kotouči apod.

Co mě zaujalo?

Velmi dobrý herní projev celého našeho mužstva.

 

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.