HC Lužnice-HC ČB

03.02.2014 20:43
 

 

29.1.2014 Veselí nad Lužnicí

Liga mladších žáků-5. kolo nadstavbové části

HC Lužnice   HC České Budějovice    2:9 (0:1, 0:3, 2:5)

Branky a nahrávky HC Č.B.: 12. Břízka, 27. Prochy, 29. Vendelín, 40. Kánty, 43. Kánty (Cíba 02), 43. Fous (Dvořka), 46. Kánty, 48. Prochy (Tůra), 57. Břízka

Zásahy brankářů: 48:6

Vyloučení: 2:6

Sestava: Červ- Vendelín, Cíba-Tůra, Břízka, Prochy; Dvořka, Cíba 02-Panďour, Kánty, Fous; Křižák, Saly, Michal(ec)

Ve středečním odpoledni jsme vyrazili k dalšímu utkání do nedalekého Veselí n. Lužnicí, kde nás čekal tým Lužnice. Osobně jsem se tohoto utkání obával, neboť Lužnice v posledních vzájemných zápasech (27.10. a 28.12.) předváděla dobré výkony, které byly hodně vzdálené tomu, čím se prezentovaly na začátku sezóny (15.9.2013-3:14). Do utkání vstoupili naši hráči soustředění, s chutí zahrát si hokej, dobrým bruslařským nasazením, které podpořili solidní kombinační hrou a tak od samého počátku jsme domácí mužstvo zavřeli na jeho polovině a k ničemu výraznému jsme je nepustili. Střelecky jsme se však nedokázali prosadit a skore tak bylo stále těsné, a to i díky tomu, že soupeř za první třetina ani jednou nevystřelil na naši branku.

Ve druhé třetině se obrázek hry nezměnil. Naši hráči byli i nadále lepším mužstvem, soupeře převyšovali bruslařsky, rozehrávkou, kombinací, střelbou, individuálními schopnostmi. V této třetině jsme se konečně prosadili i střelecky a tak do závěrečné třetiny jsme nastupovali se čtyřbrankovým vedením.

V poslední třetině se konečně probudili i domácí hráči a tak hra byla pestřejší, rychlejší a nakonec i gólově nejúrodnější. Domácí se 2x dostali do brejkové situace a podařilo se jim vždy vyméct  pavučinu. Zatímco naše góly padali především po pohledné kombinaci celého útoku. Utkání jsme odehráli v dobrém tempu, velmi dobrým přístupem všech hráčů, kteří si s chutí a radostí zahráli a užili si tak hokeje a vysokého vítězství.

Co mě zaujalo?

Večerní vítězství Motoru nad Berounem 6:0.    

  

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.