HC Milevsko-HC Č.B.

25.11.2013 19:20

24.11.2013 Milevsko

Liga mladších žáků-11. kolo

HC Milevsko 2010 : HC České Budějovice 2:9 (1:5, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Šulista, 10. Šulista (Turek), 11. Korndörfer (Jasečko), 12. Březina (Dostál), 14. Korndörfer (Fousek), 37. Jurčík, 39. Jasečko (Fousek), 49. Turek (Březina), 49. Jasečko (Procházka).

Zásahy brankářů: 28:14

Vyloučení: 1:5

Sestava: Kadlec M.-Cibulka, Dostál-Turek, Březina, Šulista; Procházka, Dvořák-Korndörfer, Jasečko, Fousek; Nedvěd, Silný- Kadlec J., Jurčík, Kříž.

V důsledku virózy jsme si půjčili tři hráče ročníku 2002, abychom mohli postavit 3 kompletní lajny. Hned v první minutě jsme se ujali vedení, které jsme od 10.-14.minuty po pěkných kombinačních akcích a po důrazu před brankovištěm ještě navýšili. V první třetině se do potíží dostávala zejména třetí lajna (nedůrazné vyhazování kotouče z vlastní třetiny, špatné pokrytí soupeřových hráčů, malá síla v osobních soubojích) a tak o přestávce došlo k k přeskupení jednotlivých formací tak, aby se třetí lajna nedostávala pod tlak a lajny byly vyrovnanější.

Tímto přeskupením sice došlo k tomu, že jsme neměli tak ofenzivně silné lajny, ale za to byla posílena naše obranná činnost, což za vývoje skóre bylo důležitější. Klucí hráli zodpovědně, pokoušeli se kombinovat, nahrávat, útočníci zapojovali svými nahrávkami do hry i obránce a obráceně a předváděli jsme slušný a pohledný hokej s pestrou hrou jak útočníků, tak i obránců. Samozřejmě, že řada přihrávek byla naslepo a soupeři na hokejku, ale myšlenka uvolnit a přihrát lépe postavenému spoluhráči tam byla, což bylo velmi potěšující.

Po celou dobu utkání se hráči soustředili na výkon, hráli s chutí, zaujetím a byla na nich vidět radost z dobré akce, přihrávky a gólového úspěchu. Některé akce byly opravdu pohledné a bylo příjemné sledovat a slyšet diváky, kteří ocenili i dobrou akci, která např. ne vždy skončila gólově.

Je pravda, že soupeř nebyl tak nebezpečný, jak jsme od mužstva Milevska byli zvyklý, a tak naši hráči měli více času a klidu na rozehrávku, střelbu a kombinaci.

Co mě zaujalo?

Ačkoliv po příchodu na ZS  jsme obdrželi čistou a uklizenou šatnu po odchodu posledního hráče tam zůstalo spousta odpadků-izolace ze štulpen, obaly od různých sušenek, ramínka, trenýrky, atd.     

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.