HC Milevsko : HC ČB

24.02.2013 16:16

23.2.2013 Milevsko

 

HC Milevsko 2010 : HC České Budějovice 3 : 3  ( 2:2, 0:0, 1:1)

Sestava-Červený P.- Cibulka T., Dostál V. – Kříž T., Korndörfer T., Kantor L., Dvořák A., Panoch A.- Březina T., Turek A, Fousek M.; Tibitancl J., Stein S.-Kačírek D., Procházka L., Nedvěd M. .

Branky (nahrávky): 4. Kantor L., 13. Turek A. (Březina T.), 36. Březina T.

 

Trestná střílení (TS):     domácí 4/1

                                  hosté 0/0

Počet diváků: 54  

Za hustého ranního sněžení a velmi kluzkých a opatrně sjízdných komunikací se všichni naši hráči postupně sjížděli k dalšímu utkání krajské ligy 4. tříd, tentokrát do Milevska.

V utkání jsme se hned ze začátku ujali vedení, když Kánty nabral rychlost a svým typickým bekhendovým zakončením nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí hráči však po naší chybě v útočním pásmu brzo vyrovnali a působili na ledě svěžím, rychlejším a uvolněnějším dojmem. Naši hráči působili ospalým dojmem, vázla kombinace a hra se spíše odehrávala ve středním pásmu a nikoliv před soupeřovou brankou. Po naší další chybě se soupeře ujal vedení, které jsme natěší koncem třetiny dokázali srovnat.

Ve druhé třetině se hra nepatrně zlepšila, ale stále naše mužstvo působilo ospalým a unaveným dojmem. Ani soupeř nepředváděl žádný pohledný hokej a tak docházelo spíše k boji o střední pásmo a o to, kdo vyhraje přetlačovanou o puk. Brankových příležitostí bylo na obou stranách velmi málo.

Třetí třetina byla nejlepší částí tohoto zápasu, kdy obě mužstva nechala o přestávce v kabině únavu a snažila se strhnout vítězství na svou stranu. Bylo již vidět kombinační hru, nasazení, napadání, střelu, ale žádné z mužstev se již výrazně neprosadilo.

Utkání bylo celkově takové neslané nemastné, v zápase bylo vidět jen minimum pohledných akcí, minimum střel. Tentokrát byly spíše vidět všichni hráči na jednom místě, bez bruslení, kdy se všichni snažili získat puk a odpálit ho do jiného místa, namísto toho, aby si každý z hráčů držel svou stranu a snažil se o kombinační hokej.

Jediné pozitivum vidím v tom, že nedošlo jako v předchozích utkáních k tomu, kdy jsme výrazně prohráli jednu třetinu a ve zbylých třetinách jsme již byli soupeři vyrovnaným partnerem. Tentokrát byly všechny třetiny zcela vyrovnané a utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou.

Co mě zaujalo?

  1.   Tentokrát mě nezaujalo vůbec nic. I to se někdy stane.  

 

Petr Červený (vedoucí mužstva)

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.