HC Příbram-HC Č.B.

04.01.2014 20:46
 

 

4.1.2014 Příbram

Liga mladších žáků-1. kolo nadstavbové části

HC Příbram : HC Č. Budějovice   0:9 (0:3, 0:2, 0:4)

Branky a nahrávky HC Č.B.: 2. Kánty (Saly), 15. Kánty (Saly), 19. Pouzič (Koubis), 30. Saly (Kuki), 39. Kánty, 42. Kreuzman (Břízka), 43. Saly, 44. Pouzič (Koubis), 57. Koubis (Pouzič).

Zásahy brankářů: 36:18

Vyloučení: 0:2

Sestava: Červ, Káďa M.-Cíba,Vendelín-Tůra, Břízka, Kreuzman; Silák, Kuki-Saly, Kánty, Tibík; Jurča, Cíba II-Koubis, Pouzič, Fous.

V 1. kole nadstavbové části jsme v ranních hodinách vyrazili do Příbrami za naším prvním letošním soupeřem.  Hned ve 2. minutě se nám sice podařilo skórovat po pohledné kombinační akci, ale předváděná hra byla ospalá, pomalá, hráči neměli potřebnou energii a náboj.  V úvodní třetině jsme však ještě stihli dát dvě branky a měli tak slyšný náskok. Do druhé třetiny hráči nastoupili s mnohem větším elánem, chutí, zavčasu napadali a na dlouhé minuty jsme se usadili v útočném pásmu. Hráči hráli poctivě, bruslili, napadali, poměrně slušně kombinovali a jen díky slabé a často nepřesné koncovce skóre narůstalo jen mírným tempem.

Ve třetí třetině jsme i nadále soupeře válcovali a nepustili ho do žádné vyložené šance. Klucí s chutí kombinovali, přebruslovali soupeře a utkání se vesměs jen dohrávalo v naší režii. Klucí zaslouží pochvalu za 2 třetiny, kdy si dobře nahrávali, bruslili, po ztrátě kotouče ihned napadali a tím na soupeře vyvíjeli tlak, soupeř chyboval a naši hráči z toho měli řadu střeleckých příležitostí. Je pozitivní, že hráči navázali na své vánoční vystoupení a i v soutěžním zápase se jim dařilo.   

Co mě zaujalo?

Klucí mají velkou radost z přihrávky na gól a „hádají“ se, kdo přihrál. Není už pro ně být důležitý tím, že dají branku, ale je pro ně důležité a   cenné i to, že na branku přihráli.   

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.