HC Strakonice-HC Č.B.

27.01.2013 20:43

HC Strakonice : HC České Budějovice 7:5 (4:1, 2:2, 1:2)

Sestava-Červený P.-Cibulka T., Dostál V.- Fousek M., Kantor L., Kříž T.; Dvořák A., Procházka L.- Březina T., Salčák T., Korndörfer T.; -Tibitancl J., Stein S.,-, Nedvěd M., Silný M., Husinecký T.

Branky (nahrávky): 9. Kantor L. (Cibulka T.), 19. Fousek M. (Dostál V.), 22 Kříž T. (TS), 33. Procházka L., 38. Dvořák A. (TS).

Počet diváků:docela slušná návštěva

V dnešním utkání jsme nastoupili v téměř totožné sestavě jako v ČK proti mladým hráčům ze Strakonic. V jejich mužstvu byli jen 4 hráči ročníku 2003 a zbytek byli hráči ročníku 2004. Papírově jsme tak byli favority dnešního utkání, ale průběh utkání i konečný výsledek byl zcela opačný. Hráči domácího celku hráli velmi dobře a jejich bruslení, přihrávky a napadání nám dělali velký problém a zejména naše 3. lajna se s šikovností a umem mladých hráčů nedokázala vyrovnat po celý zápas.

Již po několikáté jsme v úvodní třetině začali velmi vlažně, bez napadání, špatné přihrávky, nedůslednost při bránění a za to jsme byli potrestáni 4 brankami. Poté co trenér zvýšil hlas a kluky trochu srovnal a ti začali vnímat trenéra a nikoliv rodiče na tribuně, tak už jsme se soupeřem srovnali krok a začali jsme jej i přehrávat, ale zakončení bylo i tentokrát pro nás velký problém.

Ve třetí třetině došlo k mírným změnám v sestavách, brankář nás v několika ošemetných situacích podržel, a vypadalo to, že dosáhneme na remízu, ale ztrátu z první třetiny se nám již nepodařilo dotáhnout a tak i tentokrát jsme na hřišti soupeře prohráli.

K utkání je potřeba hned od počátku přistupovat s maximální soustředěností, nasazením, hokejovým zápalem a nikoliv až poté, co inkasujeme několik branek a trenér je nucen zvýšit hlas.

Co mě zaujalo?

1. Velmi kvalitně vyhřátá šatna a dvěma našim hráčům se povolil šroub na přilbě, který drží mřížku.

 

Petr Červený (vedoucí mužstva)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.