HC Sušice-HC Č.B.

09.02.2013 19:46

HC Sušice : HC České Budějovice 6 : 3 ( 1:0, 4:1, 1:2)

Sestava-Červený P.- Cibulka T., Dostál V. -Procházka L., Kantor L., Kříž T.; Dvořák A., Panoch A.- Březina T., Turek A; Silný M., Kačírek D., Nedvěd M.

Branky (nahrávky): 18. Kantor L., 37. Kantor L., 42. Kantor L. (Turek A.)

Trestná střílení: domácí 3/1

                           hosté 2/0

Počet diváků: 25 (15 spokojených domácích, 10 silně podchlazených hostů) 

V chladném sobotním ránu jsme dorazili na ještě chladnější zimní stadion do západočeské Sušice k dalšímu utkání hokejových 4. tříd. Naše mužstvo bylo ještě v důsledku jarních prázdnin a chřipkového období stálo nekompletní a tak jsme nastoupili v nekompletních 3. lajnách.

Utkání se od začátku hrálo ve velmi dobrém, rychlém a pohledném tempu, kdy obě mužstva si po dobrých kombinačních akcích vypracovala brankové příležitosti, ale brankáři na obou stranách byli velmi pozorní a bezchybní. Ke konci třetiny se však po naší chybě prosadili domácí a tak jsme třetinu těsně prohráli.

Ve 2. třetině padlo více branek, ale bohužel většina do naší sítě. V této třetině byli naši hráči o něco pomalejší, dopouštěli se chyb při bránění (nedokázali pokrýt protihráče před brankou, přihrávali soupeři před branku, nevyhodili jsme puk za modrou čáru) a tak jsme v této třetině ztratili se soupeřem kontakt, neboť soupeř rozvlnil naši síťku celkem 4x. Z našich útočných akcí jsme nevstřelili žádný gól, čemuž často zabránil i dobrý a spolehlivý výkon domácího brankáře.

V poslední třetině došlo k mírným změnám v naší sestavě a tato třetina byla z naší strany již povedená a herně nejlepší. Hráči napadali soupeře ihned po ztrátě kotouče a nedovolili tak soupeři se rozjet z vlastní třetiny. Naši obránci pečlivě hlídali své pozice na modré čáře a pomáhali tak útočníkům v jejich aktivitě. Střelecky jsme se však již výrazně neprosadili a tak došlo jen k částečné úpravě  konečného výsledku. Za závěrečnou třetinu zaslouží klucí pochvalu za bojovnost, nasazení, bruslení a chuť porvat se s výsledkem až do poslední vteřiny zápasu.

 

Co mě zaujalo?

  1. Nikdo z hráčů nic nezapomněl a všichni měli svou výstroj kompletní.
  2. Během utkání se Červíkovi v lahvi s pitím vytvořila ledová tříšť.

 

Petr Červený (vedoucí mužstva)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.