IHC Písek-HC ČB

29.09.2013 21:33

28.9.2013 Písek

Liga mladších žáků-3. kolo

IHC Písek : HC České Budějovice    7:5 (0:1, 2:1, 5:3)

Branky: 17. Salčák (Kříž), 30. Turek, 42. Turek (Kantor), 42. Korndörfer (Kantor), 58. Kantor

Zásahy brankáře: 22

Vyloučení: 3:6

Sestava: Červený-Cibulka, Dostál-Turek, Březina, Fousek; Procházka, Dvořák-Korndörfer, Kantor, Kadlec; Panoch, Nedvěd-Jurčík, Salčák, Kříž

V dalším kole jsme nastoupili proti hráčům Písku, kteří na poslední chvíli zařadili do své sestavy několik hráčů ročníku 2002. V úvodu utkání jsme hráli několik oslabení za sebou, ale domácí hráči se díky naší dobré obranné hře nedostali k zakončení. Poté se hrál poměrně solidní hokej a ke konci třetiny jsme se dostali se štěstím do vedení.

Ve druhé třetině naši hráči pokračovali v dobrém pohybu, napadání soupeře ihned při ztrátě puku, obránci si plnili své úkoly a v této části jsme měli i více brankových příležitostí, ale koncovka se nám stále nedaří. Většina našich střeleckých pokusů směřovala do středu branky, kterou spolehlivě střežil českobudějovický odchovanec Aleš Ťapík Tampier.

Do třetí třetiny naši hráči vletěli s velkým elánem, nasazením a odměnou jim byli dvě vstřelené branky. Postupem času však našim hráčům docházeli síly, soupeř zlepšil kombinaci a během 50. minuty jsme inkasovali 3 branky a přišli jsme tak o náskok a tím i o úspěch v dnešním utkání.

Za výkon a předvedenou hru se však klucí nemusí stydět. Všichni hráči bojovali, bruslili, chtěli vyhrát, ale soupeř byl v závěru o něco silnější, vyzrálejší a tím i šťastnější. Pokud hráči budou s takovým nasazením a chutí hrát i ostatní zápasy, nelze jim nic vyčíst a výsledky se určitě brzo dostaví.

Co mě zaujalo?

Hráč Dvořák nebyl uveden na zápisu o utkání. Vedoucí, vedoucí, ty ty ty …..

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.