První domácí zápasy sezóny vs. HC TÁBOR a HC Č.KRUMLOV

21.10.2012 21:00

V prvním letošním domácím mistrovském zápase jsme přivítali hráče z Tábora a Č.Krumlova. Výsledkově jsme obstáli napůl. Mám dojem,že nám dělalo problém širší hřiště než na jakém jsme zatím vždy hráli. (na větším hřišti už je to více o bruslení) Osobně jsem viděl výhru s Krumlovem 7:5, kde jsme po většinu zápasu hru měli pod kontrolou a ztroskotávali na soupeřovo brankáři, ale po asi 5 minutovém výpadku jsme nakonec museli bojovat o vítězství až do konce. A druhý zápas byla prohra s Táborem, kdy jsme soupeři dokázali vzdorovat pouze první třetinu. Někteří hráči si zatím pořád ještě radši hrají na "babu" a samotný zápas je zas až tak nebere ... (bohužel ani trénink, ale snad je to věkem). Největší nasazení je většinou u vrátek od střídačky, kdy se rvou a tlačí kdo půjde první na led. Jeden z borců mi dokonce běhěm zápasu vyprávěl o nějakém vynálezu ... Nezklamal S.Stein, který opět zvládl utkání s kšandama pod zadkem.

HC Č.BUDĚJOVICE - Č.KRUMLOV 7:5 (Salčák 2, Putz, Kantor, Březina, Cibulka, Fousek)
HC Č.BUDĚJOVICE - TÁBOR 9:6 (Kantor 4, Salčák 2, Dostál, Fousek, Putz)
Tancer - Putz, Cibulka, Salčák - Březina, Dvořák, Dostál - Kantor, Fousek, Korndorfer

HC Č.BUDĚJOVICE - Č.KRUMLOV 6:7 (Kříž 4, Silný, Jurčík)
HC Č.BUDĚJOVICE - TÁBOR 4:14 (Kačírek 2, Kříž 2)
Heidinger - Jurčík, Kačírek, Panoch, - Kříž, Silný, Stein - Husinecký, Nedvěd, Tibitancl

Děkuji moc všem kdo se podílel na stavění a bourání hřiště !!!!!