S Táborem nerozhodně

11.09.2015 11:04

1. kolo Č.Budějovice-5.9.2015

S Táborem nerozhodně

HC Č. Budějovice : HC Tábor  3:3 (0:1, 1:1, 2:1)

Sestava ČB: Červ-Prochy, Cíba-Tůra, Břízka, Steven; Fous, Dvořka-Kánty, Putzík, Chábič; Panďour, Silák, Nosál

Branky: 35. Chábič (Dvořka, Putzík), 50 Chábič (Putzík), 54. Kánty-branky Tábor-3., 21., 47.

vyloučení: 1:4

zásahy brankářů (od 28. min): 12:31

V prvním mistrovském utkání nové sezóny 2015/2016 jsme na svém ledě přivítali nám dobře známe hráče z Tábora. S  tímto soupeřem jsme totiž odehráli jediné dva přípravné zápasy a vzhledem k tomu, že v obou utkáních jsme prohráli, bylo zajímavé, jak dopadne naše vzájemné třetí měření sil. A naštěstí se potvrdilo, že "dvakrát a dost......".

Viděl jsem zápas až od 28. minuty, kdy jsme už prohrávali 0:2 a dle skóre tak vše nasvědčovalo tomu, že i v mistrovském zápase prohrajeme. Ale na ledě byl zcela odlišný obrázek-naši klucí byli rychlejší, pohyblivější, důraznější, střelecky aktivnější a vyzařovala z nich chuť, energie a náboj.

Po pěkné spolupráci Dvořka-Chábič se klukům podařilo konečně překonat hostujícího brankáře a kluci dostali další energii a sílu se s nepříznivým skóre poprat. I  nadále jsme byli u všech puků dříve, klucí byli správně naladěni a soupeře jsme přehrávali kombinací, nasazením, přechodem z obrany do útoku, jen zakončení nebylo dostatečně důrazné, přesné, efektivní. Odměnou za nasazení a náš tla bylo vyrovnání stavu na 2:2. Soupeř ovšem po chváli opět strhl vedení na svou stranu, ale i přesto naši klucí stále makali a zaslouženě vyrovnali po individuální akci Kántyho.

Skóre se už do konce zápasu nezměnilo, ačkoliv jsme až do konce zápasu byli lepším mužstvem.

Co jsem vidělá já, tak výkon kluků byl velmi pěkný, aktivní, disciplinovaný, založený na dobrém bruslení, včasném přístupu k protihráči, napadání, velmi dobrá kombinační hra celé lajny.

Co mě zaujalo?

Bruslařsky, technicky a kombinačně jsme soupeře přehrávali a i za nepříznivého stavu hráči pořád makali a zápas "nezabalili".

 

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.