Slavoj Č.K. I - HC Č.B.

15.12.2013 20:19

15.12.2013 Č. Krumlov

Liga mladších žáků-14. kolo

Slavoj Č. Krumlov I : HC Č. Budějovice   7:3  (2:0, 1:1, 4:2)

Branky a nahrávky: 23. Saly (Břízka, Cíba), 47. Fous, 48. Kánty (TS).

Zásahy brankářů: 32:37

Vyloučení: 5:3

Sestava: Červ-Cíba,Vendelín-Tůra, Břízka, Fous; Špacír, Kuki-Kondy, Kánty, Sally; Siloň, Káďa, Tibík.

V posledním kole základní části jsme vyrazili do blízkého Krumlova, pokusit se porazit již jistého vítěze základní části.

Za chladného počasí se klucí hned od počátku vrhli na svého soupeře a zejména aktivním napadáním, včasným přistupováním k soupeři, přesnými a častými přihrávkami a rovněž čistou hrou do těla jsme soupeře zaskočili a naše hra byla velmi pohledná, rychlá a účinná. Jen při zakončení nám scházelo více přesnosti a odvahy vystřelit. Puk jsme v závěrečné fázi před brankářem ještě zbytečně přihrávali či jsme nedůrazně a nepřesně stříleli. Dvě branky v této třetině jsme inkasovali z nenápadných akcí, kdy se soupeř individuálně uvolnil a z bezprostřední blízkosti skóroval.

Ve druhé třetině jsme pokračovali ve velmi dobrém tempu, hráči bruslili, při ztrátě kotouče jsme okamžitě napadali a v obraně jsme si počínali velice dobře. Po pěkné akci celé lajny se nám podařilo snížit a pohled na naše hráče a na hokej, který dnes předváděli, musel zahřát každého rodiče, který se dnes vydal povzbudit svoje dítko. Klucí bojovali, makali a nedali soupeři nic zadarmo.

Do třetí třetiny jsme vstoupili nešťastně, když hned v 6 vteřině jsme inkasovali po chybě ve středovém kruhu (asi už počtvrté za poslední 3 zápasy L) . Klucí však dřeli dál, makali a domácí brankářku zásobovali dalšími střelami, avšak ujali se už jen dvě střely, z toho jedna z trestného střílení. Soupeř v této třetině ještě přidal 3 branky a nakonec zvítězil, ale výkon našich hráčů byl velmi dobrý, pohledný a ačkoliv se dnes prohrálo, byla to prohra se ctí, se vztyčenou hlavou a za svůj výkon byli všichni hráči pochváleni oběma trenéry a  rovněž rodičovským potleskem.  

Co mě zaujalo?

I když se prohrálo, klucí si nic nevyčítali, nehádali se a hráli kolektivně a v kabině mále odpočítávali a skandovali vítězný pokřik: „kolik to bylo ……“.

Klucí předvedli, že když se lajny a jejich nálady dobře namíchají, tak z toho vznikne příjemný a pohledný nedělní hokejový zážitek.

Petr Červený-vedoucí mužstva

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.