Turnaj v K. Varech-výsledky

26.08.2013 22:07

25.8.2013-Karlovy Vary

4. ročník o Karlovarský pohár

Na začátku hokejové sezóny 2013-2014 jsme se vydali do vzdálených Karlových Varů na místní turnaj, kterého se dále zúčastnily týmy: BK Mladá Boleslav, HC energie Karlovy Vary a německý Blue Devils Weiden. Hrací doba byla 2x 15 minut s tím, že každá půlka se počítala jako samostatný zápas.

Do Varů jsme vyrazili v důsledku nemocí jen se 13 hráči do pole a s jedním brankářem. Na konci úvodního zápasu se ještě zranil Břízka a tak po většinu turnaje nás bylo jen 12 hráčů. Do prvního utkání s Mladou Boleslaví jsme vstoupili plný sil, s bojovností a s chutí si po dlouhé letní pauze zahrát konečně hokej. Hráči bojovali, bruslili a předvedli jsme solidní výkon na první letošní vystoupení. V dalších utkání s  Karlovými Vary jsme v první polovině utkání ještě drželi s domácími favority kontakt, ale od druhé poloviny utkání nás již domácí přehrávali a utkání se odehrávalo především na naší polovině. Po obědě nás čekal zahraniční soupeř z Německa a vzhledem k vývoji ostatních zápasů nám stačilo bodovat a mohli jsme hrát o celkové vítězství v turnaji. Ačkoliv výsledkově byl tento zápas vyrovnaný, herně jsme za soupeřem zaostávali-bruslařsky, fyzicky, kombinačně, pohybem s kotoučem i bez kotouče apod. Do finále tak postoupilo mužstvo Weidenu a my jsme hráli o bronzové medaile. Mladá Boleslav však byla ve druhém vzájemném utkání mnohem lepší než v ranním zápase a přehrála nás jasným rozdílem. Na našich hráčích, zejména obráncích a středních útočnících,  již byla patrná únava z celodenního turnaje (pouze 4 obránci a dva střední útočníci), ostatním hráčům chyběla chuť, vůle a síla bojovat o medaili a utkání jsme tak prohráli a zůstali „těsně“ za stupni vítězů.

Turnaj nám ukázal, na čem je potřeba během sezóny zapracovat, komu a čemu se při trénincích věnovat. A ačkoliv se jedná ještě o děti, je potřeba i od nich již vyžadovat dospělácké vlastnosti-disciplínu, poslušnost, vůli a chuť soupeřit a vyhrávat, přijmout jak vítězství, tak i porážku.

Sestava:

Červený P.-Dostál V., Cibulka T.-Bžezina T., Turek A., Salčák T.; Dvořák A., Nedvěd M.- Fousek M., Kantor L., Silný M., Procházka L., Tibitancl J., Kříž T.

HC Č. Budějovice-BK Mladá Boleslav           1:1       3:2

Branky: Silný M.-2x, Salčák T.

HC Č. Budějovice- HC Karlovy Vary            1:4       1:8

Branky: Kantor L., Salčák T.

HC Č. Budějovice-Blue Devils Weiden         0:1       0:2

HC Č. Budějovice-BK Mladá Boleslav           2:8

Branky: Procházka L.-2x

Celkové pořadí:

  1. Blue Devils Weiden
  2. HC Karlovy Vary
  3. BK Mladá Boleslav
  4. HC Č. Budějovice

Ve finále zdolal Weiden domácí K. Vary 5:4 po samostatných nájezdech.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 J.K.