Veselí n. L.-výsledky turnaje

28.12.2012 22:30

V rámci povánočních turnajů jsme tentokrát zavítali do Veselí nad Lužnicí, kde jsme se, v rámci velkého hokeje, střetli se stejně starými soupeři z HC Lužnice, HC Vimperk a HC Letci Letňany. Od této chvíle již budou naši kluci hrát jen na velkém hřišti, takže po nich již budeme vyžadovat velké výsledky a nikoli jen mini úspěchy.

Pro info uvádím, že turnaj se hrál 2x15 min čistého času s tím, že každá třetina se počítala jako samostatný zápas se samostatným bodovým ohodnocením-3, 2 a 1 bod.

Sestava: Červený P.-Dostál V., Tibitancl J.-Procházka L., Březina T., Kantor L., Dvořák A., Panoch A.,-Salčák T., Turek A., Korndörfer T., Cibulka T., Stein S.,-Kadlec J., Silný M.,

HC Č.B : HC Lužnice  3:1 (branky: Kantor L, Březina T., Korndörfer T.)

HC Č.B : HC Lužnice  3:2 (branky: Kantor L, Březina T. Dvořák A.)

V první třetině jsme soupeře předčili v bruslení, bojovnosti a  zejména v důrazném zakončení.

Ve druhé třetině jsme se uspokojili, přestali bruslit, pohledem jsme hledali spíše rodiče na tribuně, než sledovali soupeře a ten nás začal přehrávat v osobních soubojích, byl rychlejší a zaslouženě vedl. Po zvýšení hlasu na střídačce kluci zabrali, bojovali do poslední vteřiny zápasu a odměnou jim bylo vítězství korunované 20 vteřin před koncem zápasu.

HC Č. B. : HC Vimperk 0:9

HC Č. B. : HC Vimperk 1:4 (branka: Březina T.)

Hodně nekvalitní utkání, kde jsme nic pozitivního nepředvedli. Jakmile jsme po 3 minutách prohrávali 3:0, tak pro většinu kluků tento zápas skončil a zbytek zápasu jen odchodili a neměli chuť, vůli a náladu zabojovat a alespoň prohrát se ctí. Je pravda, že Vimperk měl  jednu lajnu složenou z kvalitních a technicky dobře vybavených hokejistů (mimochodem pouze ročník 2003), ale ostatní klucí hráli hokej na velkém „taky poprvé“, ale i přesto jsme na soupeře neměli sebemenší šanci.

HC Č.B. : HC Letci Letňany 0: 3

HC Č.B. : HC Letci Letňany 2:8 (branky: Kantor L., Salčák T.)

Opět velmi špatné a odevzdané utkání. Bez náboje, bez bojovnosti, bez bruslení. Ačkoliv se nám ve druhé třetině podařilo vyrovnat na 2:2, soupeř zapnul na vyšší obrátky a během 3 min. jsme inkasovali 4x a o výsledku bylo zase hned rozhodnuto. Soupeř nás, ale i ostatní soupeře na turnaji, převyšoval v nasazení, bruslení, přehledu na ledě, přihrávce, střelbě, orientaci na ledě, v pohybu s kotoučem i bez, ale i ve vzájemné komunikaci mezi hráči, jak na ledě, tak i na střídačce.

Turnaj ukázal, v čem jsou hlavní nedostatky a na co je třeba se zaměřit, a to nejen na ledě při trénování,  ale i ve vzájemné komunikaci mezi hráči na ledě, střídačce, kabině atd.